Gręžtinai - poliniai pamatai

      Gręžtiniai pamatai laikomi universaliais, jie puikiausiai tinka tiek lengvos konstrukcijos karkasiniams namams, tiek mūriniams namams ar didelių apkrovų pastatams.
       Gręžtinių pamatų rengimas: Pagal iš anksto paruoštą projektą pažymimos polių vietos. Išgręžiamos polių duobės (jos būna 1,5–2,5 metrų gylio ar net gilesnės). Duobių gylį ir gręžinių tankumą turi nustatyti specialistas tik po geologų atlikto grunto tyrimo. Priklausomai nuo geologinių sąlygų ir namo projekto, polių kiekis gali skirtis. Sutvirtinamas duobės dugnas (sutrombuojamas). Prilaikant žarną, kad neišslystų ir būtų išcentruotas armatūros karkasas, į polių duobes pilamas betonas,. Įrengus polius ir po būsimu rostverku suklojus putų polistireną, montuojami klojiniai, viduje sudedama ir sujungiama rostverko armatūra. Pilamas 20/25, 25/30, 30/37 markės betonas. Vidutinio namo gręžtiniams pamatamsvidutiniškai sunaudojama 15–20 kub. m betono.
 Pamatai šiltinami iš vidaus ar išorės klijuojamos polistireno plokštės.

 

Kiek kainuoja gręžtiniai pamatai?
Kaina priklauso nuo įvairių faktorių. Dažniausiai kaina skaičiuojama už betono kubą, savininkui nebereikia rūpintis medžiagomis ir technika. Kaina – apie 200–350 eurų už kubą.

 

 

Susisiekite su mumis jau šiandieną! Kontaktai