Sienų mūrijimas

Atliekame sienų mūrijimo darbus, profesionaliai, pagal visu keliamus reikalavimus.

Mūro darbai:

Keramzitiniais blokeliais

Silikatiniais blokeliais

Dujų silikatiniais blokeliais

Keramikiniais blokeliais

Klinkerinėmis ir silikatinėmis plytomis


Pagrindiniai lauko sienos priešai – vanduo ir šaltis, o kartu jie padaro didžiausią žalą lauko sienoms. Daug dėmesio reikia skirti siūlėms fasado pusėje. Apdailos sienų gedimo priežastys yra ne tik plytos, o daugeliu atvejų – atmosferinį vandenį praleidžiančios sienų siūlės. Iš fasado pusės reikia gerai sutankinti siūles gyliu iki 15–20 mm. Pageidautina, kad siūlių paviršius būtų sulygintas su plytų paviršiumi. Nerekomenduojama iškraipyti siūlių formos. Mūrijant reikia saugoti sienas nuo lietaus patekimo ant plytų. Šiuo tikslu sienos iš viršaus dengiamos plėvele arba kita hidroizoliacine medžiaga. Lauko sienoms mūryti rekomenduojama naudoti specialius hidroizoliacinius mišinius.

Lauko sienų ilgaamžiškumui padidinti gamintojai rekomenduoja padengti sienas iš fasado pusės hidrofobiniu skysčiu, nes tai apsaugo sienas nuo įmirkimo. Šiuo hidrofobiniu skysčiu prieš mūrijimą padengus keramines apdailos plytas galima išvengti druskų išsimušimo sienose. Turi būti įrengiamas ir vėdinimo oro tarpas tarp apdailos mūro ir šilumos izoliacijos. Jis turi būti ne mažesnis nei 4 cm.

Jeigu vėdinimo oro tarpas nebus įrengtas, tai lietaus vanduo, patekęs per siūles, skverbsis gilyn ir drėgmė atsiras termoizoliacijoje. Sudrėkus termoizoliacija, mažėja šiluminė varža. Be to esant neigiamai temperatūrai, plytų siūlėse ir plytose esantis vanduo užšąla, išsiplečia ir ardo plytas. Taip pat tarp nešančio ir apdailos mūro turi būti įrengti nuo korozijos apsaugoti metaliniai ryšiai. Lauko sienų ilgaamžiškumą padidins įrengti karnizai bei tinkamai įrengta lietaus nuvedimo nuo stogo sistema.

Susisiekite su mumis jau šiandieną! Kontaktai